تفاوت طراحی کابینت های مختلف آشپزخانه

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


سبک های کابینت آشپزخانه
7 آبان 1402

انواع سبک های کابینت آشپزخانه اگر قصد دارید کابینت جدید برای آشپزخانه تان ...

کابینت هایگلاس پر طرفدار ترین کابینت
29 مهر 1402

کابینت هایگلاس پر طرفدار ترین کابینت از زمانی که کابینت ها مورد استفاده ...

کابینت کلاسیک – جدید ترین نمونه ها
23 مهر 1402

آیا کابینت کلاسیک برای آشپزخانه ما مناسب است یا خیر؟!این روز ها ...

دکوراسیون داخلی چیست و چه نکاتی در آن اهمیت دارد
20 اردیبهشت 1402

طراحی دکوراسیون و یا چیدمان متناسب وسایل و آکسسوار های منزل یکی از ...

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک – آپرا چوب
11 دی 1401

کابینت نئوکلاسیکطراحان کابینت با ایده پردازی و ترکیب هنر و صنعت، سعی در ...

رنگ پلی اورتان و کاربرد آن در صنعت کابینت
6 مهر 1401

رنگ پلی اورتان در برابرباران و انواع اشعه ها بسیار مقاوم می باشد ...

برچسب ها


تفاوت طراحی کابینت های مختلف آشپزخانه

تفاوت طراحی کابینت های مختلف آشپزخانه

در طراحی یک خانه نقلی شاید بسیاری از زوایا و جزئیات موجود در آن رعایت نشود و به نوعی نادیده گرفته شود اما در رابطه با همه ی آنها حضور یک آشپزخانه قطعی خواهد بود. پس هیچگاه این بعد در یک خانه فراموش نمی شود و به نوعی می توان گفت که به قلب تپنده آن شهرت دارد، پس وجود زیبایی هایی در این قلب تپنده می تواند در روحیه ی افرادی که در آن خانه در حال زندگی کردن هستند مؤثر باشد. یکی از ابعاد مهمی که باید مورد توجه قرار بگیرد حضور کابینت ها با شکل خاص خواهد بود.

هر آشپزخانه ای اگر زیبایی را در خود دارد این زیبایی را مدیون طراحی بی نظیر کابینت های داخلی خود باید بداند. این کابینت ها همانند نمای بیرونی یک ساختمان یا لباس یک فرد می باشند که با تغییر کردن به راحتی می تواند از یک شکل به شکلی دیگر نیز تغییر پیدا کند. در رابطه با طراحی کابینت ها مدل های جدیدی هم اکنون در بازار وجود دارند که در این مطلب به انواع آن خواهیم پرداخت.

برخی از افراد متأسفانه زیبایی را فدای کیفیت خواهند کرد. همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که کیفیت حرف اول را می زند و در مواردی که کیفیت بسیار پایین باشد تمامی خرج های شما دوبرابر خواهد شد و این خود می تواند به یک کوه هزینه تبدیل شود. اما شرکت هایی برای کابینت سازی و طراحی آن وجود دارند که همواره از بهترین امکانات و بهترین چوب ها و مواد اولیه برای تهیه ی انواع کابینت ها استفاده می کنند تا بتوانند رضایت یک مشتری را نیز به همراه داشته باشند.
رنگ مورد نظر برای کابینت های چوبی را بر اساس ابعاد منزل خود نیز طراحی نمایید، به عنوان مثال بسیاری از خانه ها وجود دارند که آشپزخانه آنها بزرگ می باشد در این حالت می توانید از رنگی تیره بهره ببرید اما اگر آشپزخانه شما کوچک باشد بهترین گزینه رنگ روشن است که پس از تابش نور از پنجره می توانید از فضایی بزرگ تر نیز لذت ببرید. اگر دوست دارید تا تنوع و طراحی را در آشپزخانه خود داشته باشید از طرح های کلاسیک و در غیر این صورت از طرح های مدرن برای کابینت ها استفاده کنید زیرا این طرح ها بسیار ساده تر طراحی خواهند شد.

کابینت ها بر اساس جانمایی عناصر مهمی همانند هود، گاز، مکانی برای قرار دادن یخچال، ماشین لباسشویی و فر بر اساس ابعادی که در اختیار طراح می گذارید با طراحی های متنوعی همراه خواهند شد که خود می تواند به بزرگترین هنر نیز تبدیل شود. حتما با مشورت یک طراح کابینت های منزل خود را تغییر دهید تا از جانمایی های متنوع بیشتر لذت ببرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.