آنچه که امروزه در دکوراسیون داخلی تأثیرگذار است

دسته بندی


محبوب ترین مقاله ها


سبک های کابینت آشپزخانه
7 آبان 1402

انواع سبک های کابینت آشپزخانه اگر قصد دارید کابینت جدید برای آشپزخانه تان ...

کابینت هایگلاس پر طرفدار ترین کابینت
29 مهر 1402

کابینت هایگلاس پر طرفدار ترین کابینت از زمانی که کابینت ها مورد استفاده ...

کابینت کلاسیک – جدید ترین نمونه ها
23 مهر 1402

آیا کابینت کلاسیک برای آشپزخانه ما مناسب است یا خیر؟!این روز ها ...

دکوراسیون داخلی چیست و چه نکاتی در آن اهمیت دارد
20 اردیبهشت 1402

طراحی دکوراسیون و یا چیدمان متناسب وسایل و آکسسوار های منزل یکی از ...

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک – آپرا چوب
11 دی 1401

کابینت نئوکلاسیکطراحان کابینت با ایده پردازی و ترکیب هنر و صنعت، سعی در ...

رنگ پلی اورتان و کاربرد آن در صنعت کابینت
6 مهر 1401

رنگ پلی اورتان در برابرباران و انواع اشعه ها بسیار مقاوم می باشد ...

برچسب ها


آنچه که امروزه در دکوراسیون داخلی تأثیرگذار است

آنچه که امروزه در دکوراسیون داخلی تأثیرگذار است

دکوراسیون داخلی منازل دائما در حال تغییر می باشد بنابراین نمی توانید شرایطی ثابت برای آن در نظر داشته باشید. از این رو در سایت آرچی پلاس هر تغییر جدید را مشاهده خواهید کرد و می توانید بر اساس آن تصمیم گیری لازم را در رابطه با تغییر در دکوراسیون منزل خود انجام دهید. در این این مطلب چند مورد از مهم ترین تغییرات را در نظر گرفته ایم که شما را به انجام آنها تشویق خواهیم کرد.

اولین گزینه قرار دادن شلف های دیواری می باشد که به عنوان دکوری هایی جدید در دکوراسیون داخلی نیز کاربرد دارند. در اکثر موارد یک سری از وسایل دکوری که در منزل ما وجود دارد جایی برای قرار دادن ندارند ، شما دوست دارید آنها را بر روی بهترین نقطه از دیوار قرار دهید اما جایی برای این کار ندارید ، برای این کار می توانید از شلف های دیواری که به دیوار متصل می شوند و در انواع مختلفی هم هستند کمک بگیرید . برخی از آنها به رنگ چوب و  برخی دیگر با ظاهری متفاوت نیز هستند . شلف ها همچنین از نظر طولی و عرضی کاملا با یکدیگر متفاوت هستند که شما بر اساس تعداد وسایل خود می توانید از هریک از آنها کمک بگیرید.

راه حل بعدی برای تزیین دیوار و پرداختن به دکوراسیون داخلی که بسیار تأیرگذار هم می باشد قرار دادن قاب عکس هایی بر روی دیوار خواهد بود. شما می توانید از عکس های بسیار لذت بخش و خاطره انگیز خود نمونه هایی را در نظر داشته باشید و بر همان اساس از آنها استفاده نمایید. شاید شما دوست نداشته باشید که عکس های خانوادگی خود را بر روی دیوار قرار دهید ، هیچ اشکالی ندارد دکوراسیون برای این شرایط شما هم ایده ای دارد و آن هم استفاده از قاب عکس هایی خالی می باشد. اما اگر قاب عکس هایی با تصویر دارید بهتر است تا این تصاویر را در گوشه ای از دیوار منزل خود قرار دهید.

راه حل بعدی این است که شما دیوارهای موجود در منزل خود را رنگ کنید ، البته منظور از رنگ ، رنگی کاملا متفاوت می باشد که با وسایل موجود در منزل شما همخوانی داشته باشد. افرادی که دوست دارند تا چیزی فراتر از رنگ کردن را نیز تجربه کنند می توانند هر سه مورد را با یکدیگر ادغام نموده و از نتیجه نهایی آن لذت ببرند. تنها کافی است که انگیزه ای برای این کار داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.